"Pomaga nam nie tyle pomoc przyjaciela, ile możność polegania na niej" Epikur (341-271 p.n.e.)
 • 1% podatku dochodowego za rok 2019 r.

  Pomorskie Stowarzyszenie

  Chorych na Łuszczycę "Fala Nadziei"

  KRS - 0000269969

  Z przyjemnością informujemy, że nasze Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego uprawnionej do pozyskania1% podatku dochodowego za rok 2019r.
  Mamy nadzieję, że członkowie nasi, ich rodziny oraz osoby, którym los chorych na łuszczycę nie jest obojętny wybiorą naszą organizację i przekażą swój 1% podatku dochodowego na rzecz Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę FALA NADZIEI z siedzibą w Gdańsku.

  Aby przekazać swój 1% podatku na rzecz Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę FALA NADZIEI możesz pobrać poniżej program do wypełniania formularzy PIT, wypełnic formularze i przesłać je mailowo do wskazanego US. To jest na prawdę proste. Sprwdź!

  Program PITy TaxMachine 2019 - kliknij aby pobrać

  Jeżeli nie chcesz pobierać oprogramowania na swój komputer - możesz rozliczyć swoje zeznanie podatkowe i przekazać 1% podatku wypełniając formularze PITnaprzez internet na stronie internetowejlub klikając na poniższy baner:

  Wszystkie niezbędne dane do przekzania 1% na rzecz Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę FALA NADZIEI są juz w formularzu. Jeszcze raz dziękujemy!

  Termin składania rozliczenia podatkowego za 2021 rok mija w sobotę

  30 kwietnia. (do tego czasu należy składać zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38).

  PIT Onlinez PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy zIWOP.